Troman - tworzenie gier
Logo serwisu Troman.pl
Panel Logowania

Wszystkie newsy w kategorii : Świat Gier

Jako, że troman stał się forum wielo-silnikowym, dzisiaj zaprezentuję Wam grę, która powstaje w silniku Godot. Co ciekawe jest to gra robiona przez polskie małżeństwo
Po roku pracy, programiści i współpracownicy Godota wydali kolejną wersję Godota - Godot v3.1. Wydanie to wprowadza wiele ulepszeń w zakresie użytkowania oraz wiele ważnych funkcji.
Zaczynamy z pierwszym tutorialem z serii "Użytkownik BGE w Godot". Czyli pierwsze spotkanie Blenderowca w innym silniku. Ma on na celu zmniejszenie zderzenia z rzeczywistością dla użytkowników, którzy całe życie pracowali w Blender Game Engine.
Godot wprowadza wiele usprawnień względem BGE. Jest wydajniejszym, bardziej zaawansowanym, a przede wszystkim "innym" silnikiem do tworzenia gier.
A więc stało się.. Kolejny wielki krok w rozwoju Tromana. Po wielu rozmowach zdecydowaliśmy się rozszerzyć tematykę forum o kolejny silnik gry mianowicie Godot Game Engine
Eat Sheep - jest to darmowa gra na platformę iOS zrobiona całkowicie przy pomocy Blendera oraz Unity przez zespół CG Cookie. Wygląda świetnie!