Troman - tworzenie gier
Logo serwisu Troman.pl
Panel Logowania

Quantum: Unleashed FPS

napisał : Troll
08
sierpnia
2012
Quantum Unleashed - tak się nazywa FPS ukazujący coraz to bardziej złożone możliwości BGE. Horrorowy klimat, obcy i piękno świata Quantum utrzymują gracza przez cały czas w napięciu.
tagi : quantum unleashed FPS gry BGE

Quantum: Unleashed to projekt wykonany przez grupę trzech grafików Agoose77, HectagramTV oraz Pr3DaToR-a. Choć ich dzieło jeszcze nie zostało ukończone, wyniki ich dotychczasowej pracy są obiecujące.

Krótki zarys fabuły gry Quantum Unleashed:

Głównym nurtem fabuły jest inwazja obcych. W wyniku eksperymentów nad nowym kryształem nazwanym Quantum stworzono nową śmiercionośną broń. Naukowcy potrzebowali więcej tajemniczego kryształu, więc ruszyli w kosmos w poszukiwaniu większych zasobów Quantum. Dotarli do planety na której znaleźli złoża tego kryształu i wzięli trochę ze sobą na Ziemię nie mając pojęcia o konsekwencjach tej decyzji. Dotarli z powrotem na Ziemię, jednak Obcy wytropili ich i wysłali kilka statków, by zweryfikować naszą planetę. Niestety nie była to misja pokojowa. Przybysze są przygotowani do inwazji, a Twoim zadaniem jest stawić czoła nieproszonym gościom z kosmosu.


Oto screeny z gry:

Poniżej filmiki z BGE:


Więcej informacji o grupie i więcej screenów można znaleźć na głównej stronie projektu Quantum Unleashed:

http://v3-nom80.wix.com/qdevteam

Oczywiście jeżeli ktoś zainteresował się tą grą i chciałby, żeby rozwijała się ona szybciej, może dokonać darowizny na stronie głównej zespołu tworzącego grę Quantum.

Brak komentarzy
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz do newsa, musisz być zalogowany w Serwisie.. Zaloguj