Troman - tworzenie gier
Logo serwisu Troman.pl
Panel Logowania

Polski kurs Blendera

napisał : maniek
01
grudnia
2014
Polski Kurs Blendera, największe w Polsce źródło poradników do Blendera, wszystko za darmo i po polsku! Obecnie połączone z serwisem Troman. Wejdź na: http://polskikursblendera.pl
tagi : polski kurs blendera, tutoriale, pkb

Strona Polskiego Kursu Blendera, prowadzona przez Piotra Arłukowicza, to jedno z największych na świecie zbiorów poradników na temat Blendera. Piotr przedstawia program w sposób encyklopedyczny, tłumacząc wszystkie opcje jak leci, zatem jeżeli potrzebujesz się nauczyć podstaw, lub szukasz konkretnej porady na temat jakiejś opcji, trafisz we właściwe miejsce. Strona zawiera ok. 300 poradników w języku polskim (stan na koniec roku 2014), wszystko dostępne online w postaci nagrań na Youtube. Poradników przybywa, podobnie jak osób i instytucji, które aktywnie korzystają z Kursu. W niedługim czasie planowane są nowe serie poradników dotyczących BGE oraz tematyki związanej z szeroko pojętym modelowaniem, materiałami, renderingiem oraz efektami specjalnymi. Zapraszamy na http://polskikursblendera.pl !

3 komentarze
piotao napisał :
godz. 00:24, 1 grudnia 2014
Bardzo dziękuję Adminom za podłączenie strony PKB do Troman.pl. Myślę, że dzięki temu będziemy mieli do siebie bliżej, a wiedza Blenderowa będzie łatwiejsza do zdobycia! Pomyślnych gier, i udanych renderów!
gizd napisał :
godz. 19:52, 1 grudnia 2014
Według mnie dwa najlepsze źródła o blenderze :)
krasnoludek napisał :
godz. 20:22, 2 grudnia 2014
No, ja tam zaczynałem przygodę z Blenderem w ogóle ( do dzisiaj, mimo kryzysów, używam namiętnie ), także na pewno polecam, dobry człowiek z Pana, Panie Piotrze.
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz do newsa, musisz być zalogowany w Serwisie.. Zaloguj