Troman - tworzenie gier
Logo serwisu Troman.pl
Panel Logowania

Narisoto Arni Girls

napisał : Mortus
13
marca
2014
Kolejny mój projekt stworzony w Blenderze. Gra utrzymana jest w grafice cel shadingowej, a celem jest zdobycie jak największej liczby punktów.
tagi :

Narisoto Arni Girls to projekt gry właściwie dość prostej z założenia. Ogólna mechanika i założenia rozgrywki są bardzo podobne do mojego poprzedniego projektu - Slasher. Tym razem do wyboru są 3 postacie, jak nie trudno się domyślić po tytule - są to postacie żeńskie.

Cel gry jest prosty i dość oczywisty - uzbierać jak najwięcej punktów i przetrwać jak najdłużej. Do dyspozycji gracz dostaje 3 umiejętności/ataki specjalne. Ładują się one przy zabijaniu przeciwników. Dwie z tych umiejętności można naładować odrazu, jednak trzecia jest możliwa do użycia dopiero gdy gracz będzie miał odpowiednio mało życia.

Całość jest utrzymana w grafice cel shadingowej. Starałem się też, by gra była w miarę dynamiczna. Na ile mi się to udało i jak wyszło - to już zostawiam do oceny Wam.

Jako ciekawostkę dodam, że planowałem czwartą, bonusową postać. Miał to być Naruto, którego jestem fanem, ale ostatecznie się rozmyśliłem i jednak zostałem przy 3 postaciach.

Mam szczerą nadzieję że gra się spodoba, oraz cieszę się że udało mi się ją zrobić. Mam też nadzieję że będzie się Wam grało w to równie miło, co mi pracowało.

Z mojej strony tyle. Najważniejsze informacje znajdują sie w pliku "PRZECZYTAJ!.txt". Życzę miłej gry.

Sterowanie:

Strzałki - chodzenie
Spacja - atak
A,S,D - umiejętności

Link do gry:

https://www.dropbox.com/s/89awh74jnun8cnv/NAG_v3.0.zip

1 komentarz
krasnoludek napisał :
godz. 19:50, 7 maja 2014
Nie no, gra jest cacy, dzisiaj sobie testowałem i prezentuje się naprawdę fajnie, utalentowanych ludzi tutaj macie.
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz do newsa, musisz być zalogowany w Serwisie.. Zaloguj