Troman - tworzenie gier
Logo serwisu Troman.pl
Panel Logowania

Dead Cyborg

napisał : Troll
25
lipca
2012
Kolejny dowód na to, że Blender potrafi zadziwić. Tym razem tym dowodem jest przygodówka FPP stworzona przez niezależnego dewelopera Endrego Baratha.
tagi :

Dead Cyborg, bo właśnie tak nazywa się ta produkcja, jest grą przygodową typu point&click. Świetny futurystyczny klimat do gry wprowadzają  m. in. dźwięki oraz cienie. Całość wykonana jest w Blenderze, a grafika naprawdę zaskakuje. Do tego czasu została wydana darmowa wersja gry, zawierająca pierwszy epizod. Kolejne zostaną stworzone, kiedy autor uzbiera wystarczającą ilość pieniędzy na ich zrealizowanie. Możemy indywidualnie wpłacić pewną kwotę, która pozwoli mu zrealizować plany co do kolejnych rozdziałów gry. Zachęcam do przetestowania Dead Cyborga poprzez przeglądarkę internetową. Autor gry dał nam możliwość przetestowania bety na własnej stronie, poprzez plugin Burster.

A oto screen z gry:

To jest link do downloadu na głównej stronie projektu. Możemy tutaj ściągnąć gotowy model, lub przetestować go w naszej przeglądarce. (język angielski):

http://deadcyborg.com/download.html

3 komentarze
gumen napisał :
godz. 09:53, 26 lipca 2012
Grałem. Nie przepadam za sterowaniem, ale mimo iż chciałem włączyć tą grę dosłownie na chwilę, to siedziałem nad nią kilka godzin. Super!
RafciX napisał :
godz. 16:11, 30 lipca 2012
Nie no grafika po protu świetna!
Sterowanie trochę głupie, ale się do niego szybko przyzwyczaiłem (mógł zrobić obracanie kamery myszką).
Grałem w to przez długi czas, a potem się wkurzyłem, bo nie umiałem znaleźć odpowiedniej karty magnetycznej do tamtego czytnika przed pierwszym polem magnetycznym (jak graliście to wiecie o co chodzi) :D

gumen a Ty do jakiego momentu doszedłeś :D?
gumen napisał :
godz. 21:04, 23 sierpnia 2012
Właśnie przeszedłem grę. Nie dawało mi spokoju twoje ostatnie pytanie :P Teraz jest wersja z bardziej ludzkim sterowaniem - AWSD i myszka. Bardzo fajnie się grało. Momentami naprawdę trudno się połapać co trzeba zrobić.
A pole magnetyczne wyłącza się kartami. Są trzy pola i trzy karty. Wszystkie w największej sali. Ale to dopiero pierwszy poziom. Zachęcam do grania.
Dodaj komentarz
Aby dodać komentarz do newsa, musisz być zalogowany w Serwisie.. Zaloguj