Czego Wam brakuje na Tromanie?

Propozycje zmian na naszej stronie oraz uwagi jej dotyczące zamieszczamy tutaj.
Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Czego Wam brakuje na Tromanie?

Postautor: maniek » 29 lip 2018, 12:06

O nowym Tromanie mówię już od roku, biorę się za niego od dwóch, a końca nie widać ;) Ale na pewno będzie, musi być..
Apropo tego, chciałem Was zapytać czego Wam brakuje na Tromanie, czy to w zakresie funkcjonalności, czy też materiałów zamieszczanym na stronie?? Co sprawiłoby, żebyście chętniej zaglądali do tego miejsca??

Nie nie twierdzę, że wszytko robię dobrze, ale chciałbym poznać Wasze zdanie..
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-imprezowe-koszulki.cupsell.pl

Awatar użytkownika
Felioz

Re: Czego Wam brakuje na Tromanie?

Postautor: Felioz » 29 lip 2018, 22:31

Brakuje mi trochę jakieś linkowni. Na starej blenderowni kiedyś była, na PKB jest to fajnie rozwiązane.

tyser

Postautor: tyser » 30 lip 2018, 14:42

Może to dość ogólne ale brakuje mi przejrzystości, w sensie czasem czegoś szukam i zanim znajdę to pół godziny mija ale nie mam też zbytnio pomysłu na to jak by to można poukładać więc to tylko taka luźna koncepcja że można by to zmienić

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 30 lip 2018, 15:07

Felioz pisze:Brakuje mi trochę jakieś linkowni. Na starej blenderowni kiedyś była, na PKB jest to fajnie rozwiązane.

ale po prostu gdzieś z boku linki?? Czy podstrona?? Miało to być administrowane tylko prze zemnie, czy dać użytkownikom wstawiania?? Skategoryzowane??

P.S. Chciałbym, żeby troman był takim źródłem informacji, tak żeby linkownia nie była potrzebna
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-imprezowe-koszulki.cupsell.pl

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 30 lip 2018, 15:09

tyser pisze:Może to dość ogólne ale brakuje mi przejrzystości, w sensie czasem czegoś szukam i zanim znajdę to pół godziny mija ale nie mam też zbytnio pomysłu na to jak by to można poukładać więc to tylko taka luźna koncepcja że można by to zmienić

Ale mówisz o artykułach czy o forum?? Przyznaję, że z artykułami jest trochę bałagan, ale z nowym tromanem ma to być lepiej skategoryzowane ;)

tyser

Postautor: tyser » 31 lip 2018, 21:01

z artykułami jest ok gorzej z forum np. przy szukaniu jakiejś starszej dyskusji no i interfejs o ile ja już się z grubsza nauczyłem co gdzie jest to nowym użytkownikom może on sprawiać problemy

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 31 lip 2018, 21:13

hm.. o ile z artykułami to mógłbym coś pokombinować, to jeśli chodzi o forum to interfejs jest narzucony - jest to popularny skrypt phpBB3, i prawie większość forów tak właśnie wygląda jeśli chodzi o interfejs.. Chyba że widzisz jakieś odstępstwa od ogółu? Ja tylko zmodyfikowałem wygląd forum, żeby korespondował ze stylem pozostałej strony..

tyser

Postautor: tyser » 01 sie 2018, 20:10

odstępstw od ogółu nie widzę po prostu jakoś dla mnie jest to mocno nieczytelne ale nie zauważyłem żeby ktoś jeszcze miał z tym problemy więc to chyba tylko mój problem :?

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 01 sie 2018, 21:12

Chcę się zająć Twoim problemem, bo być może inni też taki mają. Chciałbym, żebyś podał konkrety co do stwierdzenia "nieczytelne", ale nie ogólnie tylko np.: za mała czcionka, kolory nie kontrastujące, lub czegoś może nie widać??

tyser

Postautor: tyser » 02 sie 2018, 14:10

w zasadzie chodzi o to że np. kiedyś szukałem gdzie się dodaje tutoriale, najpierw szukałem w "moje posty" oczywiście tam tego nie znalazłem więc zacząłem szukać wszędzie po całym forum i stronie pominąłem tylko "moje konto" bo byłem pewien że tam będą tylko rzeczy związane bezpośrednio z profilem a jak się potem okazało było to właśnie tam więc pierwsze to można by przenieść to w jakieś bardziej intuicyjne miejsce, oprócz tego kiedy szukałem też w "nowe wiadomości" to nie zauważyłem paska z różnymi rzeczami gdzie między innymi było to pasek przypominał za bardzo część interfejsu do zarządzania pocztą i że tylko do tego służy więc też nie sczaiłem że to tam może być myślę że tu by starczyło powiększyć to trochę litery zrobić białe a nie szare i w sumie to by było na tyle bo reszta wygląd jak na mój gust trochę za bardzo spójnie ale jednak widać gdzie co jest i co do czego służy

Wróć do „Propozycje i uwagi”