Nie odpoczniecie od tworzenia gier

Tu możemy odpocząć od tworzenia gier i porozmawiać na inne tematy związane z komputerami.
Awatar użytkownika
mardraq
Kontaktowanie:

Re: Nie odpoczniecie od tworzenia gier

Postautor: mardraq » 25 sie 2016, 20:22

Dwa tygodnie temu wróciłem do domu, ale jeszcze było za wcześnie, by cokolwiek robić. W tym tygodniu kupiłem sobie laptopa dell, więc mogę pracować w łóżeczku :)

Poprawiłem futro rycerza, ale jeszcze czekam na listę poprawek. W tym czasie wróciłem do starego projektu- koncept by Haku-

Obrazek

Prototyp hp dopasowany do modelu lp wieśniaczki- etap wstępny:

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mardraq
Kontaktowanie:

Postautor: mardraq » 05 wrz 2016, 15:04

Poprawiony rycerzyk- na razie z nim skończyłem, choć nie wiadomo, czy do niego nie wrócę :) Zmieniłem HDR-kę globalnego oświetlenia, więc odcień jest trochę inny :)

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mardraq
Kontaktowanie:

Postautor: mardraq » 26 paź 2016, 10:09

Trochę byłem zajęty uczeniem się Zbrush'a.  Poprawiłem trochę model i wypaliłem nowe mapy i dodałem nowe tekstury.

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
mardraq
Kontaktowanie:

Postautor: mardraq » 02 lis 2016, 19:31

Blender mój kochany zostanie chyba już na zawsze moim ulubionym narzędziem do modelowania, lecz ze względu na wymagania współczesności dokonałem zakupu Zbrush'a i zaczynam w nim pracować. Poprawiam kowala i przeniosłem go do Zbrush'a. Teraz ciężka praca nad modelem :) .

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Off-Topic”