Wakacje

Tu możemy odpocząć od tworzenia gier i porozmawiać na inne tematy związane z komputerami.
Awatar użytkownika
Woobuz
Kontaktowanie:

Wakacje

Postautor: Woobuz » 28 cze 2013, 23:49

Witajcie! Jak wiadomo, dzisiaj zakończył się rok szkolny ( ja akurat zostałem absolwentem gimnazjum :lol: ). Chciałbym się was zapytać, gdzie wybieracie się na wakacje. Wiem, że to pytanie lekko osobiste, ale czegóż można się wstydzić przyjaciele? ;)

Ja sam wybiorę się nad nasze kochane polskie Morze Bałtyckie ( byłem niedawno na wycieczce, ale i tak chciałbym tam być jeszcze raz :) ). Pojadę do Karwii, tam jest bardzo przytulna plaża i ciekawy hotelik obok miasta. Co roku tam jeździłem i zawsze mi się podobało :lol:

Poza tym lubię jeść Dorsze, a tam są najlepsze 8-)

Podzielcie się swymi planami na wakacje :lol: :lol: :lol:
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć."

Awatar użytkownika
mardraq
Kontaktowanie:

Re: Wakacje

Postautor: mardraq » 29 cze 2013, 0:44

Przepraszam, nigdy nie skończyłem gimnazjum :(, więc nie wiem. czy zasłużyłem na wakacje?
Ale jeśli chodzi o morze, to tylko GĄSKI!- piękna latarnia :) (i, ewentualnie, reaktor atomowy)
Obrazek

Adamskii

Re: Wakacje

Postautor: Adamskii » 11 paź 2016, 10:28

Ja w tym roku dopiero wybieram się na wakacje , tak jakoś wyszło, w grudniu jadę do Francji na obóz narciarski ;)

Wróć do „Off-Topic”