Programy do obróbki filmów

Tu możemy odpocząć od tworzenia gier i porozmawiać na inne tematy związane z komputerami.
Awatar użytkownika
Woobuz
Kontaktowanie:

Programy do obróbki filmów

Postautor: Woobuz » 01 lut 2013, 23:28

Witam. Mam dość poważny problem. Nagrałem film na telefonie i teraz nie wiem na jaki program go wrzucić. O co dokładnie mi chodzi? Filmik ma format MP4. Potrzebuję programu, na który mógłbym ten filmik wrzucić i edytować KAŻDĄ klatkę (czyli wkleić jakieś zdjęcie z teksturą alpha). Próbowałem z Sony Vegas, ale okazało się, że działa tylko na Viście i Windows 7 :cry:

Możecie mi pomóc? Znacie jakiś program, na którym mogę edytować każdą klatkę i wrzucać filmiki każdego formatu? Byłbym bardzo wdzięczny, gdybyście mi pomogli, gdyż film ten potrzebuję na ten tydzień.

Pozdrawiam
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć."

Awatar użytkownika
Dagon

Re: Programy do obróbki filmów

Postautor: Dagon » 02 lut 2013, 11:41

Spróbuj tym przekonwertować do avi i otworzyć później w Vegasie.

Awatar użytkownika
Woobuz
Kontaktowanie:

Postautor: Woobuz » 02 lut 2013, 13:40

Problem jest taki, że Sony Vegas działa tylko na Windows Vista i Windows 7, a ja mam XP i mi nie zadziała :cry:
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć."

Awatar użytkownika
Dagon

Postautor: Dagon » 03 lut 2013, 15:52

A, źle przeczytałem. To masz za słaby komputer na 7, czy boisz się utraty danych po formacie?

Awatar użytkownika
Woobuz
Kontaktowanie:

Postautor: Woobuz » 03 lut 2013, 16:09

Nie o to chodzi. Nie mam w ogóle Windows 7 ani Vista, a potrzebuję programu na XP, gdzie będę mógł wrzucić format MP4 i edytować każdą klatkę, czyli na przykład dodać jakieś zdjęcie z teksturą alpha. Szukałem w sieci i jedyny taki program to właśnie Sony Vegas, który nie zadziała na XP :cry:

Awatar użytkownika
Dagon

Postautor: Dagon » 03 lut 2013, 16:28

Na tej stronie wersja shareware jest od Win 2003 z XP 32 włącznie

Awatar użytkownika
Woobuz
Kontaktowanie:

Postautor: Woobuz » 03 lut 2013, 17:05

A jesteś pewien że akurat ta wersja będzie działać na XP? Bo wcześniej jak pobierałem inne wersje, to ponoć miały działać na XP, a później się okazało, że działają tylko na Viście albo 7.

Awatar użytkownika
Dagon

Postautor: Dagon » 03 lut 2013, 18:12

Tak, bo widziałem filmik na yt z wersją SV 11 na XP.

Adamskii

Postautor: Adamskii » 11 paź 2016, 10:28

Dla mnie najlepszym program jest Sony Vegas używam go już od długiego czasu.

Wróć do „Off-Topic”