Chat Box online

Propozycje zmian na naszej stronie oraz uwagi jej dotyczące zamieszczamy tutaj.
Awatar użytkownika
Linuxblender

Chat Box online

Postautor: Linuxblender » 23 lut 2018, 1:07

Witam . :)

I się zastanawiam tak , a może by tak dodać Chat Box online na stronie głównej ??

Maniek ??? Co ty na to ? Wiesz jaka to fajna sprawa jest ?

Pozdrawiam . I mam nadzieje na rozpatrzenie takiej propozycji ;)
Linux blender

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Re: Chat Box online

Postautor: maniek » 23 lut 2018, 8:56

Akurat ja podchodzę sceptycznie do takich wynalazków. Nigdy sam z czegoś takiego nie korzystałem, jak gdzieś widziałem to zawsze jakieś śmieci tam były, a jak by było coś konkretnego to chciałbym, żeby to zostało napisane na forum, aby zostało to dla historii dla innych. Poza tym jest nas tylko garstka więc nie widzę sensu, ale pozwalam się wypowiedzieć innym..
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-imprezowe-koszulki.cupsell.pl

Awatar użytkownika
Linuxblender

Postautor: Linuxblender » 23 lut 2018, 11:39

maniek pisze:Akurat ja podchodzę sceptycznie do takich wynalazków. Nigdy sam z czegoś takiego nie korzystałem, jak gdzieś widziałem to zawsze jakieś śmieci tam były, a jak by było coś konkretnego to chciałbym, żeby to zostało napisane na forum, aby zostało to dla historii dla innych. Poza tym jest nas tylko garstka więc nie widzę sensu, ale pozwalam się wypowiedzieć innym..

Nie no spoko , heehehhe tylko taką propozycje dałem ,bo lubie na forum Chatbox gdzie moge z ludzmi popisać , a to forum jest bardzo fajne ;)
Pozdrawiam
Linux blender

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 23 lut 2018, 11:48

ok, zobaczymy jak będzie większy odzew
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-imprezowe-koszulki.cupsell.pl

Wróć do „Propozycje i uwagi”