Co z tromanem?

Propozycje zmian na naszej stronie oraz uwagi jej dotyczące zamieszczamy tutaj.
tyser

Re: Co z tromanem?

Postautor: tyser » 23 sty 2018, 19:42

nie wiem czy ukończę projekt ale staram się, co do licencji dla wszystkich będzie taka sama licencja:"do what the fuck you want"

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 23 sty 2018, 22:43

Ok.. trzymam kciuki za powodzenie projektu i informuj o postępie prac.. w ogóle można już czymś się pochwalić?? jakieś screeny??
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-koszulki.com.pl

tyser

Postautor: tyser » 24 sty 2018, 16:24

jak informowałem jest to bardzo wczesna wersja i chwalić się nie ma czym (jeszcze) i przez jakiś czas pewnie nie będzie sie czym chwalić (2 kl. gimnazjum i już się zaczęło ucz się bo musisz mieć 6 z testu gimnazjalnego(czy co to tam jest) jak się nie będziesz uczył to będzie pała i apokalipsa skończysz jako żul spod biedry :x ) planuję zrobić sobie deadline w ferie i wtedy może wrzucę jakieś screeny(o ile nie zagonią mnie do nauki co jest bardzo prawdopodobne)

Awatar użytkownika
Jaskier26

Postautor: Jaskier26 » 31 sty 2018, 17:01

Dobry wszystkim,

Temat powstał jeszcze w zeszłym roku, a dopiero teraz zauważyłem...

Forum uznałem za ciekawe, przez tematykę tworzenia w Blenderze (i to w języku polskim :o). Nie byłem aktywnym użytkownikiem (ani nie widziałem jak forum powstało i się rozwijało), to przeglądając wcześniejsze posty jak ktoś rozwijał swoją grę i powstawała komunikacja pomiędzy twórcą, a forumowiczami, zdałem sobie sprawę, że szkoda gdyby takie forum upadło. Oczywiście my użytkownicy wpływamy na to jak żyje forum i pisanie o rozwijaniu (gdy sam nie jestem aktywny) wydaje mi się nie na miejscu :( . Jednak pomysł z dodaniem zakładek o innych silnikach, chociaż tych popularniejszych, wydaje się ciekawy. Dużo osób bawi się w Unity, albo Unreal Engine 4 (nie wiem jak sytuacja ma się z CryEngine), a Blendera raczej używają tylko do robienia modeli. Więc mogłoby to przyciągnąć trochę więcej uwagi. Może zachęciłoby kogoś do robienia gier w BGE, w końcu to dość ciekawy silnik, pomimo swoich ograniczeń.

Sam niestety mam przerwę z BGE, co prawda bawiłem się trochę klockami logicznymi w celu przetestowania swoich pomysłów, ale nie zacząłem robić nic ciekawego (myślałem nad ożywieniem swojego anulowanego projektu, ale nie wyszło), a jak zacząłem coś robić to szybko kończyłem. Po prostu za dużo wymagałem od silnika i od siebie. No i poza tym powinienem skupić się na rzeczach ważniejszych od zabawy w Blenderze.

Ale mam nadzieję, że uda się rozbudzić to forum i życzę Wam owocnych projektów :)

Awatar użytkownika
Linuxblender

Postautor: Linuxblender » 23 lut 2018, 0:50

Ja Ci Maniek dam zaraz tu :D Forum ma być dalej :D jestem nowy i uczę się z tego forum . :)
pozdrawiam heheheh :lol: :D
Linux blender

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 23 lut 2018, 1:02

No dzięki Wam to forum na nowo ożyło.. I zaczyna się rozwijać w kierunku w którym jeszcze miesiąc temu bym się nie spodziewał :shock:
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-koszulki.com.pl

Awatar użytkownika
Linuxblender

Postautor: Linuxblender » 23 lut 2018, 11:41

maniek pisze:No dzięki Wam to forum na nowo ożyło.. I zaczyna się rozwijać w kierunku w którym jeszcze miesiąc temu bym się nie spodziewał :shock:

Ja patrzaamm na ciebie patrzadłami :shock: :shock: :shock: . :D heheeheheh
Linux blender

Awatar użytkownika
Linuxblender

Postautor: Linuxblender » 23 lut 2018, 11:42

Nawet nie patrzaj na guzik który usuwa forum :D ahahahah XD
Linux blender

Awatar użytkownika
Troll

Postautor: Troll » 23 lut 2018, 12:00

Nie ekscytuj się tak, bo admin ugasi jak się poddenerwuje. Staraj się pisać posty, które coś wnoszą - komentują dane zagadnienie albo zadawaj pytania, jeżeli czegoś chcesz się dowiedzieć.

Awatar użytkownika
Linuxblender

Postautor: Linuxblender » 23 lut 2018, 15:23

Sory , :| tylko popisać chciałem
Linux blender

Wróć do „Propozycje i uwagi”