Podstronka "Projekty" ?

Propozycje zmian na naszej stronie oraz uwagi jej dotyczące zamieszczamy tutaj.
Awatar użytkownika
szymon5596

Podstronka "Projekty" ?

Postautor: szymon5596 » 06 sie 2012, 14:12

Nie wiem, czy to możliwe (przypuszczam, że tak), żeby zrobić podstronkę "projekty" do której dostęp miała by wybrana grupa forumowiczów. Na tej stronie wyświetlane byłyby postępy i zadania odpowiednimi kolorami porozdzielane do każdego członka ekipy (ekip mogłoby być kilka, każda ze swoim projektem i osobnym do nich dostępem). Myślę, że znacznie ułatwiłoby to pracę. Szczegóły do przedyskutowania, tak tylko rzuciłem pomysł, bo widziałem już takie coś, ale bardzo źle zrobione na innej stronie.

Pytanie teraz do Mańka, czy da radę takie coś zrobić i czy warto zachodu? :)

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Re: Podstronka "Projekty" ?

Postautor: maniek » 06 sie 2012, 15:09

Na razie nie... nie mam po prostu czasu.. a tu tyle jeszcze do napisania i zrobienia... Engine ma juz swoje forum gdzie tylko zalogowani mogą czytać to forum.. jak to było na starym tromanie.. szymon jaka to strona była??
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-koszulki.com.pl

Awatar użytkownika
szymon5596

Re: Podstronka "Projekty" ?

Postautor: szymon5596 » 06 sie 2012, 15:29

udkdev.net

Też mieli niedawno swoją reaktywację, ale teraz to według mnie wygląda katastrofalnie, z 10 razy gorzej niż wcześniej. A ten widok projektów był straszny, więc nie ma co go podglądać nawet..

Wróć do „Propozycje i uwagi”