Cubes In Danger 2

Tutaj chwalimy się skończonymi projektami oraz zasięgamy opinii na ich temat.
Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Cubes In Danger 2

Postautor: robertdolega » 31 sty 2018, 7:24

Przedstawiam moją drugą grę stworzoną w Blenderze, którą nazwałem Cubes In Danger 2.

Zrzuty ekranu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Link do gry:
https://gamejolt.com/games/cubesindanger2/312668

Opis:
Gra wymaga dwóch graczy. Cała zabawa polega na tym, aby jak najdłużej utrzymać się przy życiu. Gracz, który pierwszy straci wszystkie życia, przegrywa. Oczywiście należy łapać monety oraz diamenty, by zdobyć nowe życie. Do przejścia jest 10 poziomów z wzrastającym poziomem trudności i niezliczoną liczbą kolców, których trzeba unikać. Kolorowa grafika oraz bajeczne podkłady muzyczne nijak mają się do emocji, jakich można doświadczyć grając w tę grę. Powodzenia!

Informacje dodatkowe:
• Gra jest ukończona jednak może zawierać błędy (będę wdzięczny za ich zgłoszenie)
• Gra przeznaczona jest na systemy Windows 7/8/10
• Przed instalacją należy dokładnie przeczytać Umowę Licencyjną
• Gra jest darmowa, ale nie jest oparta o licencję GNU GPL. O tą licencję oparty jest tylko 'Blenderplayer', który uruchamia grę. Cała reszta objęta jest prawami autorskimi.
Ostatnio zmieniony 21 lut 2018, 23:31 przez robertdolega, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Troll

Re: Cubes In Danger 2

Postautor: Troll » 31 sty 2018, 11:43

Super sprawa! Opierałeś pomysł na jakiejś grze? Będziesz jeszcze coś z nią robił czy już raczej zostawiasz projekt? (oprócz poprawek błędów)

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 31 sty 2018, 12:07

Jedynie na czym się tu opierałem to na pierwszej części gry, którą zrobiłem rok temu. Zawsze bardzo lubiłem gry platformowe i zawsze chciałem zrobić swoją. Chciałbym ją rozwijać o kolejne poziomy, funkcje i inne rzeczy, ale najpierw musiałby ktoś w nią grać, a tak niestety się nie dzieje :roll:

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 02 lut 2018, 18:25

Nie no gra fajna, bardzo przyjemnie się gra.. No to jest dowód, że BGE spokojnie nadaje się też do gier 2D
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-koszulki.com.pl

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 02 lut 2018, 19:02

Cieszę się, że się podoba :)

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 03 lut 2018, 0:32

To idź za ciosem.. może zrób jakąś typową platformówkę ? :
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-koszulki.com.pl

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 03 lut 2018, 10:08

Myślałem na tym. Chciałem teraz zrobić grę 3D, jakiś horror. Już nawet mam napisany cały scenariusz, ale mam jakieś problemy z wydajnością więc chyba odłożę projekt do szuflady dopóki nie wymyślę jak sobie z tym poradzić. Może więcej osób zainteresuje się grą jeśli nie będzie wymagała dwóch graczy.

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 03 lut 2018, 12:51

To może utwórz wątek w dziale Gry w trakcie realizacji, być może ktoś borykał się z tym problemem i jest w stanie Ci pomóc. Ludzie, jeśli macie problem z czymś to piszcie na tym forum, bo od tego ono jest ;)

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 21 lut 2018, 23:32

Oto filmik, na którym można sobie zobaczyć jak ogólnie wygląda gra jeśli ktoś nie widział jej w akcji:

Wróć do „Gry ukończone”