Pytania

Tutaj pracujemy wspólnie nad projektami w BGE.
Awatar użytkownika
Woobuz
Kontaktowanie:

Pytania

Postautor: Woobuz » 27 wrz 2012, 23:34

Witam! Mam do was kilka pytań co do grupowych prac:

1) Załóżmy, że jestem już bardziej doświadczony, jeżeli chodzi o Blender i chcę stworzyć jakąś bardziej " potężną " grę. Czy wtedy mógłbym liczyć na wasze wsparcie? Sam raczej nie zrobię gry, a w grupie lepiej, bo trwa to mniej czasu i jest mniej wydatków na Aspirynę :mrgreen:

2) Jak wam idzie projekt Engine? Jestem ciekaw jak to będzie wyglądało na końcu :lol:

3) Czy ktoś z was ukończył już studia graficzne, albo inne z dziedziny Informatyki?

4) Czy ktoś z was należy do jakieś " oficjalnej " grupy tworzącej gry?

5) Ktoś z was potrafi tworzyć muzykę do gry? Jeżeli nie, to mogę wam pomóc 8-)

Chyba tyle, dziękuję i pozdrawiam :)
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć."

Awatar użytkownika
Kelo821

Re: Pytania

Postautor: Kelo821 » 28 wrz 2012, 0:50

1) No wiadomo że nie zrobić potężnej gry ,ponieważ potężne gry robią zespoły składające się z dziesiątek ludzi :P
2) Sam nie wiem, jakby stanął
3) To ci się nie przyda w życiu ,a jeśli już to w małej mierze, ważniejsze są płatne kursy i jakieś warsztaty w studiach twórców gier.
4) Ja nie
5) Też nie, zobaczymy w nieokreślonej przyszłości. Zaprezentuj może coś na forum, jakieś średniowieczne disco albo barokowy pop.
Podkręć swój procesor do 6Ghz i patrz z uwagą jak płomienie go pożerają.

Awatar użytkownika
gumen

Postautor: gumen » 28 wrz 2012, 12:53

1. Niestety nie. Wolę robić sam małe projekty (większa gwarancja ukończenia).
2. Nie biorę udziału. Ale mocno trzymam kciuki za ten projekt. Jeśli wypali i będzie na poziomie, to możliwe, że przyczyni się do rozwoju bge,. A na pewno pomoże rozwijać Tromana.
3. Ukończyłem Zespół Szkół Elektronicznych i Informatycznych w Sosnowcu (Elektronik) http://zse.edu.pl na kierunku grafika i multimedia. Od poniedziałku zaczynam studia na kierunku grafika w http://wst.com.pl. Niestety tutaj sam muszę sobie zarobić na opłaty.
4. Już nie, ale wcześniej należałem do kilku grup modderskich, ale oficjalnie tylko do jednej Soulfire. Bardzo dobry sposób na podniesienie umiejętności.
5. Nie mam zielonego pojęcia o muzyce. Ledwo znam tytuły kilku ulubionych kawałków, nie mówiąc już o tworzeniu muzyki. Ale kiedyś grałem na flecie i chyba nadal pamiętam podstawowe nuty :mrgreen:

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 28 wrz 2012, 13:42

1. To zależy od typu gry.. FPS, ścigałka - tak, RPG, taktyka -nie
2. Powoli ale idzie.. inni mogą mówić że stoi, ale przepraszam nikt nie podaje tu deadline'a.. na moje Projekt może być robiony nawet 2 lata
3. Ukończyłem studia informatyczne specjalność programowanie
4. Ja nie
5. Ja nie
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-imprezowe-koszulki.cupsell.pl

Wróć do „Projekty zespołowe”