[TTG 1] Rudolf biegacz

Tworzysz grę i chcesz się poszczycić postępami lub zasięgnąć opinii o niej? Pisz śmiało
Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Re: [TTG 1] Rudolf biegacz

Postautor: robertdolega » 31 maja 2019, 23:16

Tak w BGE próbowałem ;)

Fajnie biega :D kilka razy aż mi się uśmiech pojawił. Jak wcisnąłem górną strzałkę to moja pierwsza myśl "kurrrde aaale idziee!" :D Ogólnie fajnie. Powiem szczerze, że popracować nad tym i fajna gra będzie.

Ale... no najbardziej to to sterowanie mi wadzi. Myślę, że lepiej byłoby gdyby ruch w lewo i w prawo zawsze miał tą samą prędkość i żeby można było skręcać cały czas, nawet gdy już jest w locie chociaż nie wiem jak by to wyglądało w praktyce. Druga rzecz którą bym poprawił, to tego ducha. Bo można się pojawić nawet nad przepaścią lub na zbyt krótkim "pasie startowym". To jest frustrujące, chociaż wiem, że ode mnie zależy kiedy i gdzie się pojawię :o

Nie przyjmuj moich spostrzeżeń negatywnie. Dla mnie, bez myślenia, że zawsze można coś poprawić, nie ma tworzenia :P

Awatar użytkownika
Felioz

Postautor: Felioz » 01 cze 2019, 19:54

Dzięki za ten komentarz, fajnie przeczytać że gra wywołuje uśmiech (mam nadzieję że nie szyderczy). A sterowania nie zmienię, da się grać choć wiem że to inaczej wygląda w innych runnerach. Lista zmian:
-hud z punktami i życiami (w przyszłości zamierzam dać ikony "zdolności" i jakiś pasek magii)
-beczkę z bonusami (skakanie w powietrzu, sterowanie w powietrzu, +10% punktów, a i zastanawiam się na życiem)
-może coś jeszcze bo nie pamiętam co było w ostatnim "apdejcie"... :roll:
https://drive.google.com/file/d/1MjG8bCatlXVFOL5ydhV9P-ym9hVELJ0L/view?usp=sharing
Po uzyskaniu stu punktów zaczynają pojawiać się beczki z bonusami, na razie po jednej stronie dopóki ich nie skończę.
Gra odpalalna w UPBGE, [url]upbge.org[/url] :) ale w razie "W" mogę podesłać exe-ka.

Awatar użytkownika
Jaskier26

Postautor: Jaskier26 » 02 cze 2019, 15:31

Kurczę, z każdą aktualizacją coraz lepiej się bawię, zwłaszcza gdy zobaczyłem jak Rudolf fajnie przebiera nogami gdy sprintuje, albo gdy udało się uzyskać ponad 100 punktów i napotkałem te magiczne beczki :D
Tylko czy te kwadraty pojawiające się przy spadnięciu mają grafikę? Bo są różowe tak jakby właśnie nie mogły znaleźć podpiętej tekstury.

Awatar użytkownika
Felioz

Postautor: Felioz » 02 cze 2019, 20:14

ach, sorry. "sruu.png" faktycznie było nie podpięte :oops: . Teraz podpiąłem, w następnej aktualizacji będzie.
Dzięki za komentarz. :)

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 02 cze 2019, 22:25

Felioz pisze:A sterowania nie zmienię.

Czemu?
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-imprezowe-koszulki.cupsell.pl

Awatar użytkownika
Felioz

Postautor: Felioz » 21 cze 2019, 22:21

Bo się mocno do niego przyzwyczaiłem i "wymasterowałem" :P . Ale ok, takich opinii było więcej więc poprawiłem. Exportowałem dotychczasowe postępy do "exe". Mam tu pytanie o płynność, jak się podobają "efekty magiczne" i jak spakować do pliku niestandardową czcionkę. Standardowo zapraszam do grania i komentowania.
https://drive.google.com/file/d/1JNoDBIzh2GgnbaDgWs_AReiSBcm1a4RL/view?usp=sharing

Awatar użytkownika
Jaskier26

Postautor: Jaskier26 » 23 cze 2019, 15:35

Chodzi bez problemu, a podwójny skok z magicznej beczki mnie zaskoczył. Szkoda tylko, że bawiąc się tą opcją wleciałem w kolce :oops: Jeszcze zostało mi przetestować działanie innych, bo za pierwszym razem się na nich nie skupiłem.

Wróć do „Gry w trakcie realizacji”