Blackness

Tworzysz grę i chcesz się poszczycić postępami lub zasięgnąć opinii o niej? Pisz śmiało
Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Re: Blackness

Postautor: robertdolega » 27 maja 2018, 22:11

Dzięki :) Fajnie by było. No tak jak mówisz jak się pojawiła praca to już nie jest tak jak wcześniej. Może nawet nie myślę o zarabianiu ale już super by było gdyby ktoś w moją grę kiedyś w przyszłości grał. Noi chyba jeśli chodzi i takie proste gry to trzeba uderzać na urządzenia mobilne. I tu już wita Godot. Trochę się obawiam, bo chociaż mam dopiero 20 lat to już nowe informacje mi tak nie wchodzą do głowy łatwo tak jak 7 lat temu gdy uczyłem się HTML i CSS oraz Blendera. Ależ miałem wtedy zapał. Tworząc coś nie nadążałem nad wyobraźnią. Teraz to się frustuję gdy chcę się czegoś nauczyć, a nie mogę. No ale z czasem może coś wyjdzie.
I ja Tobie życzę, żeby to forum się rozwinęło i było takie, o jakim marzysz :)

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 28 maja 2018, 8:20

Najważniejsze próbować nie poddawać się. Może rzeczywiście Twój projekt trzeba będzie na Godot przelać, bo ta gra rzeczywiście nadaje się na komórki. A może, jeśli pozwolisz, zrobilibyśmy to grę jako Troman, ty jako autor główny?
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-koszulki.com.pl

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 28 maja 2018, 17:53

Myślę, że to byłoby dobre dla nas wszystkich. A jakbyśmy się za to zabrali? Jakby taka współpraca wyglądała? Fajnie by było, bo Wy umiecie programować, ja mam gotowy pomysł na całą grę i wtedy można by się jakoś zgrać za to wspólnie. Ale to już masz na myśli skonczenie tej gry na PC czy od nowa na mobilne?

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 28 maja 2018, 22:02

Myślę, że od nowa w Godot i wtedy będzie i na PC i na mobile, przy czym pewnie bardziej na mobilne, bo chyba nie PC nie gra sie już w takie gry?
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-koszulki.com.pl

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 28 maja 2018, 23:19

No na PC są i tego typy gry i ludzie grają, ale to tylko w takie mega popularne i mega grywalne gry. Teraz to każdy na telefonie siedzi. Także ja bym się wolał skupić na mobilnej wersji

Awatar użytkownika
Jaskier26

Postautor: Jaskier26 » 29 maja 2018, 19:17

Patrząc na rynek gier mobilnych można się chwycić za głowę, bo różne straszaki wychodzą :o Ale jak gierka jest ciekawie zaprojektowana, to ma szansę się przebić przez te projekty, które są robione robione byle jak(wiadomo powtarzają się schematy gier, ale przecież można je zrobić dobrze, aby cieszyły swą rozgrywką). I aby Tobie się udało przebić przez ten syf, bo widać, że się starasz (grafiki i to udźwiękowienie - sztos :D , a i grywalnie to wygląda).

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 29 maja 2018, 20:59

To mniej więcej odrazu widać gdy się robi czy gra będzie fajna czy nie. Przynajmniej ja to widzę jak coś robię. I gdy widzę, że wychodzi klapa, to nie marnuję czasu i porzucam projekt. Powiem Wam jedną fajną rzecz, która jeat bardzo pomocna. Gdy oglądałem filmik na YT z kulis powstawania gdy Plants vs. Zombies, to rzucił mi się na ucho świetny cytat "trzeba robić taką grę, żeby samemu chciało się w nią grać". I to jest prawda i tym się kieruję.

Miło słyszeć, że gdzieś tam jest sztos :D dzięki

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 29 maja 2018, 21:03

Mogę Wam podesłać demo jak chcecie sobie zobaczyć jak się w to gra.Tam jest 4 poziomy. Zdaniem mojej siostry ta gra zbyt mocno działa na nerwy :D

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 29 maja 2018, 21:29

A co siostra przez to rozumie?? Co ją konkretnie denerwuje?? i Ile ma lat?

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 29 maja 2018, 21:53

Denerwuje ją, bo bardzo chce zobaczyć co jest dalej, a kusi czasem w banalnych momentach i się irytuje. Ona ma 17 lat. Dawałem też zagrać dzieciom w wieku 9 lat. Też bardzo chcieli grać dalej, ale nie dawali rady. Bo to trzeba mieć oczy dookoła głowy ;)

Wróć do „Gry w trakcie realizacji”