Blackness

Tworzysz grę i chcesz się poszczycić postępami lub zasięgnąć opinii o niej? Pisz śmiało
Awatar użytkownika
Jaskier26

Re: Blackness

Postautor: Jaskier26 » 19 wrz 2018, 11:45

Jak na razie udało mi się dojść do drugiego poziomu, ale może po kilku rozgrywkach uda mi się przejść Twoją grę.

Ogólnie cieszą nowe urozmaicenia w rozgrywce jak i grafice. Ten czerwony efekt gdy mamy coraz mniej serduszek daje znać, że trzeba uważać. No i w moim przypadku trochę utrudnia rozgrywkę, ale to wina zintegrowanej karty graficznej :lol: Nawet taka norma jak plik instalacyjny, tworzący skrót z autorską ikonką na pulpicie cieszy. W końcu ukończony projekt, ale nie wszyscy na koniec to robią.

Dobra robota!

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 20 wrz 2018, 17:45

Trochę ostatnio się sprężyłem, bo nie mam za dużo czasu teraz ale udało mi się wiele zrobić jeszcze w tej grze. Polecam pobrać nową wersję (link ten sam) i spróbować teraz :)

* Obniżyłem poziom trudności. Teraz zaczyna się od 10 żyć i w trakcie gry są życia do złapania. Mało tego dodałem nowy item; tarcze, która chroni przed strzałami tych stworków. Także łatwiej będzie przejść dalsze poziomy.

* Zrobiłem 2 nowe poziomy. Są mega moim zdaniem ;)
https://youtu.be/wjZI8xA4OsM

* Dodałem porady, które pokazują się w trakcie gry.

* Poprawiłem bardzo okropny problem z uruchamianiem gry. Czasem gra mogła się nie odpalać.

* I poprawiłem kilka animacji np. animację bomby oraz trochę poprawiłem interfejs i zrobiłem ładniejsze menu :)

* A najbardziej mi się chyba podoba nowy efekt jak się zderzy nasz strzał i strzał stworka ;)

Dzięki za zagranie :)

Awatar użytkownika
maniek
Administrator

Postautor: maniek » 25 wrz 2018, 8:57

Nie ma bata.. ta gra musi powstać na androida..
Nowy serwis z fajnymi, imprezowymi, niedrogimi koszulkami - http://fajne-koszulki.com.pl

Awatar użytkownika
robertdolega
Kontaktowanie:

Postautor: robertdolega » 26 wrz 2018, 19:29

Mam nadzieję, że powstanie, tylko trochę później :)

Wróć do „Gry w trakcie realizacji”