Scary Game

Tworzysz grę i chcesz się poszczycić postępami lub zasięgnąć opinii o niej? Pisz śmiało
Awatar użytkownika
Woobuz
Kontaktowanie:

Scary Game

Postautor: Woobuz » 24 sty 2014, 16:56

Witam!
Jak wiecie tworzę krótkie demko gry. Chodzimy po domku, rozwiązujemy zagadki. W każdym razie, tak sobie to wyobrażam :P

Na razie powstał pokój z łóżkiem, krzesłem, biurkiem i szafą. Szafę można otwierać i zamykać klikając E. Można użyć sprintu, trzymając LShift.

Postaram się wrzucać co jakiś czas ulepszoną wersję gry.

Oto wersja 1.0.0 :lol:

http://hostuje.net/file.php?id=9af0beee ... ceaf3ac84e

Napiszcie swoje propozycje, co powinienem zmienić, co dodać, co usunąć.

PS: Nie martwcie się tym ścinaniem myszki na początku. W końcu gra będzie chodzić płynnie :mrgreen:
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć."

Dajashi

Re: Scary Game

Postautor: Dajashi » 28 gru 2015, 17:31

Fajnie się zapowiada :D . Niestety mój komputer z czasów prehistorycznych powoduje lagi w grze :cry: .
Sam mam zamiar zrobić grę horror-ową ale nie wiem jak się za to zabrać. Mam na razie skrypt obracania głową postaci za pomocą ruchu myszki. :ugeek: . Jestem zielony niestety :cry:

A co do gry:
Wszystko jest dobrze tylko teksturki na bardziej creepy i będzie :D
I jeszcze mógłbyś dodać pojawiającego się potworka (w stylu slendera :D)

Awatar użytkownika
Woobuz
Kontaktowanie:

Postautor: Woobuz » 29 gru 2015, 12:26

Ło panie, kiedy ja to tworzyłem :lol:

Co do horroru, wbrew pozorom łatwo go zrobić. Najwięcej się napracujesz przy wyglądzie świata, tyle powiem :P

W sumie myślałem, żeby zrobić coś takiego dla PewDiePie'a ( chyba nie muszę mówić kim jest :geek: ). Też horror, jakieś proste zagadki, straszny potworek i fajna historia.
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć."

Dajashi

Postautor: Dajashi » 29 gru 2015, 18:15

Dokładnie ja coś takiego planuję, ale no cóż :D.

A napisałem w tym temacie bo dopiero co wczoraj doszedłem, a że się spodobało więc napisałem :3

Wróć do „Gry w trakcie realizacji”