Katakumby

Tworzysz grę i chcesz się poszczycić postępami lub zasięgnąć opinii o niej? Pisz śmiało
toudji

Katakumby

Postautor: toudji » 15 sie 2013, 21:03

Ostatnio postanowiłem spróbować zrobić jakaś prostą, niedługą gre. Ma to być taki thriller, zagadkowy i logiczny.
Gra zaczyna się w kaplicy, musimy zejść niżej, a aby to zrobić mamy już pierwszą banalną "zagadkę?" (jak widać na 3 obrazku). Musze jeszcze popracować nad światłem. Na każdym obrazku widać taki szum, ale to nie jest błąd, tak ma być, podczas gry inaczej to wygląda.
Bedę tutaj umieszczał screeny z postępu prac. Komentarze bardzo mile widziane :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek

toudji

Re: Katakumby

Postautor: toudji » 16 sie 2013, 14:09

To dopiero wejście do katakumb, przez kaplice. ;)

toudji

Postautor: toudji » 22 sie 2013, 22:17

Kolejne screeny:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

toudji

Postautor: toudji » 29 sie 2013, 17:50

Witam,
Tak więc, praca nawet idzie. Zamiast pokazywać screeny zobaczcie może kawałek gry:
http://www6.zippyshare.com/v/38073831/file.html
Nie bede narazie sie rozwodził nad fabułą. Ale chodzi o to że ktoś zaginął, a my dostaliśmy informacje że ten ktoś kręcił sie w okolicy kaplicy (w której zaczynamy gre). Prosze o jakieś komentarze i co wiadomosci trzeba zmienić. Muszę jeszcze zmienić czcionke bo ta nie ma polskich znaków. U mnie gra troche przycina, ale tylko 2 razy, gdy rozbijam płyte i gdy się obróce na drugiej scenie. A jak u was? :D
Wiem że buguje sie napis. A właśnie ten napis to komentaż, to co myśli lub czuje bohater. Zamierzam też zrobić 2 wersje, na słabszy komputer(bez shaderów) i mocniejszy( z shaderami)
Ostatnio zmieniony 29 sie 2013, 18:33 przez toudji, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Woobuz
Kontaktowanie:

Postautor: Woobuz » 29 sie 2013, 18:05

Zwracam honor :|

Masz talent do robienia gier. Ja nigdy bym czegoś takiego nie stworzył. Powiedz mi tylko czy istnieje jakaś latarka, bo nic nie widzę :P
"Bo w każdym z nas jest Chaos i Ład, Dobro i Zło. Ale nad tym można i trzeba zapanować. Trzeba się tego nauczyć."

toudji

Postautor: toudji » 29 sie 2013, 18:36

W 1 scenie nie ma latarki, a nóż znajduje się w prawym skrzydle kaplicy wbity do ławki.

Wróć do „Gry w trakcie realizacji”