Dynamic shooter

Tworzysz grę i chcesz się poszczycić postępami lub zasięgnąć opinii o niej? Pisz śmiało
egraf89

Dynamic shooter

Postautor: egraf89 » 17 lut 2013, 20:55

Dynamic shooter to pewien robiony w blenderze ciągle rozwijany projekt strzelanki na słabsze pecety.
http://dynamicshooter.pl.tl/
"Jeśli szukasz jakiejś skromniejszej gry, lub po prostu na te lepsze masz zbyt stary komputer, to doskonale trafiłeś! Stawiamy na niskie wymagania, ponieważ ważniejsza jest grywalność od grafiki. Zasady są bardzo proste: brak zasad - możesz robić co ci się podoba.
Aktualnie w grze jest tylko jeden rodzaj przeciwnika, broni i jedna mapa. Z czasem się to zmieni. Jeśli będziesz śledził na bierząco newsy, to żadna aktualizacja cię nie ominie. Pisz na forum, dodawaj propozycje, uwagi. Po prostu baw się dobrze."

Awatar użytkownika
Karricjusz

Re: Dynamic shooter

Postautor: Karricjusz » 17 lut 2013, 22:23

Gra bez fabuły, dobrej oprawy, ale z grywalnością? Powodzenia ;) Osobiście nie przepadam za strzelankami, ale sobie pobrałem, i wg mnie taki sandbox nie jest dobrym pomysłem... Pewnie można zrobić coś z brzydką grafiką (patrz: Minecraft, Timber and Stone) i bez fabuły i jednocześnie popularnego, ale to ciężkie zadanie. Co do sugestii:
Mniejsza czułość myszy w początkowych ustawieniach, dobrze że mogłem to zmienić Oo
Poprawcie tą opcję z celowaniem po wciśnięciu PPM, bo jest za wolna.
Na łatwym poziomie już jest za dużo przeciwników :P
W menu powinno dać się posługiwać WASD, serio TT
Możliwość sprintowania.
Nie wiem, czy jest jakiś boss, bo średnio mi poszło (jak wspomniałem, nie lubię zbytnio strzelanek, bo jestem w nie beznadziejny), ale jeśli nie, to koniecznie zróbcie jakąś odmianę.
Mam wrażenie, że pociski najpierw muszą dolecieć do celu, co mnie trochę konfunduje.
Minimalny chociaż wstęp, o co chodzi, co to za potwory, gdzie my kurka jesteśmy, itd.

Tyle na razie ode mnie :)
Obrazek

egraf89

Postautor: egraf89 » 18 lut 2013, 16:26

To nie jest moja gra. Tylko ją pokazałem. Co prawda, chciałem im pomóc z grafiką ale średnią chcą ją poprawić.

Awatar użytkownika
janek

Postautor: janek » 19 lut 2013, 12:07

Jakby dali nawet tekstury 16x16 to już by był efekt 10x lepszy.
Brak sprintu :(

CacholaPL

Postautor: CacholaPL » 29 cze 2014, 22:00

Jak dla mnie, to prostu człowiek, który chce zrobić grę, ale nie umie robić tekstur, poza tym, skoro stawia na niskie wymagania to po co zrobił cienie ? Jak dla mnie to trochę nie ma sensu, bo tekstury 320x240 (a nawet wyższe) będą chodzić na słabych komputerach z zintegrowaną kartą graficzną. Wracając do cieni, zrobiłem facepalma x2 gdy to zobaczyłem.

Wróć do „Gry w trakcie realizacji”