Korpo walka - moja pierwsza gra

Tworzysz grę i chcesz się poszczycić postępami lub zasięgnąć opinii o niej? Pisz śmiało
Awatar użytkownika
mariusson

Korpo walka - moja pierwsza gra

Postautor: mariusson » 20 lis 2016, 11:18

Witam po raz pierwszy na tym portalu. Pracuję obecnie nad projektem gry, która łączy dwa atrybuty funny i horror. Z jednej strony ma być zabawnie i bez spiny, a z drugiej będą akcje w stylu wjazd terrorysty z kałasznikowem i trzeba będzie przetrwać i jeszcze go zneutralizować. Na razie skupiam się na podstawowych animacjach i kreacjach postaci. Załączam nagranie. Widzę, że załączacie również pliki do testowania gry. Zrobię tak samo, jak tylko uporam się z kilkoma kwestiami, nad którymi obecnie pracuję. Wygląda to tak.

Awatar użytkownika
mariusson

Re: Korpo walka - moja pierwsza gra

Postautor: mariusson » 20 lis 2016, 11:22

A tak to wygląda po ostatnich zmianach. Zaatakowany koleszka wraca do swojego biurka. Animacja sprzątaczki się rozjeżdża, ale już to naprawiłem i doskonale zadaje obrażenia :)
Ostatnio zmieniony 11 gru 2016, 13:43 przez mariusson, łącznie zmieniany 2 razy.

araagon

Re: Korpo walka - moja pierwsza gra

Postautor: araagon » 22 lis 2016, 17:19

Fajnie ci to wyszło:) Najlepsze jest to walenie klawiatura po głowie, sprzątaczka mogłaby walić mopem po głowie przeciwnika albo wiadrem....
araagon

Wróć do „Gry w trakcie realizacji”